WIELOLETNIA TRADYCJA 25 LAT DOŚWIADCZENIA

Kim jesteśmy ?

Początki firmy sięgają 8 lipca 1988 roku, kiedy swoją działalność rozpoczął Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Antoni Podurgiel.  Podstawowy zakres działalności obejmował między innymi wykonywanie instalacji elektrycznych, linii elektroenergetycznych i telekomunikacynych.

 

W 2009 r powstał BOLTTECH Przemysław Podurgiel, współdziałający z ZIE i zajmujący się również wykonywaniem instalacji elektrycznych, budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych, a także instalowaniem maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Poza tym, BOLTTECH prowadził działalność usługową w zakresie technologii informatycznych oraz komputerowych.

 

Do rodzinnego biznesu w 2010 dołączył SIN-TECH Szymon Podurgiel , który świadczył usługi w zakresie systemów inteligentnych instalacji, telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej, obsługi systemów bezpieczeństwa, przetwarzania danych, czy doradztwa w zakresie informatyki.

 

Przez lata współpracy firmy zdobyły niezbędne doświadczenie oraz wiedzę podczas realizacji projektów w obrębie elektryki, systemów inteligentnych i teletechniki jednocześnie rozszerzając zakres świadczonych usług. Naturalnym biegiem rzeczy w 2014 ZIE, BOLTTECH i SIN-TECH przekształciły się w spółkę jawną SAPPO rozpoczynając działalność pod jednym szyldem.